KANCELARIA RACHUNKOWA AGRA
                                                Twoja księgowość i podatki

mgr Agnieszka Radwan

Właściciel biura

Główna księgowa w spółkach prawa handlowego
Certyfikat nr 15216/2006
Specjalista d.s. księgowosci i podatków
Specjalista d.s. kadr, płac i ubezpieczeń

Swoją znajomość z księgowością, podatkami, kadrami i płacami rozpoczęłam w 1997 r. 
   Końcówka lat 90. w Polsce to czas wielu zmian prawnych, weszły w życie ustawy o podatkach dochodowych, pierwsza ustawa o podatku VAT, ustawa o rachunkowości, Ordynacja podatkowa. Z kolei rok 1999 to rewolucyjne zmiany w ubezpieczeniach. Nowe przepisy, nowe deklaracje, nowe obowiązki...

   Dla wielu osób to trudny czas, wymagający szczególnego zaangażowania. Tak było i ze mną, choć spory nakład pracy rekompensowała satysfakcja, iż biorę udział w czymś istotnym, nowym, co pozwala na rozwój.

   I tak ta moja przygoda z księgowością, podatkami, kadrami-płacami trwa już... ponad 20 lat :) 

   Przez kilkanaście lat pełniłam obowiązki głównej księgowej w spółkach prawa handlowego. Jednocześnie podjęłam się prowadzenia spraw księgowych i kadrowo-płacowych w kilku mniejszych firmach.

   Zdobyte doświadczenie pozwoliło mi na uzyskanie w 2006 roku Certyfikatu Ministerstwa Finansów, uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. W 2013 r. zrezygnowałam z pracy na etacie, by zapoczątkować działalność własnego biura rachunkowego.
    Praca w tej branży nadal daje mi wiele satysfakcji, nic się nie zmieniło :)


   Moje motto: Nie ma rzeczy, której nie można by zdo­być wyt­rwałą pracą i pil­nym sta­raniem.Copyright Kancelaria Rachunkowa AGRA