Kancelaria Rachunkowa AGRA Agnieszka Radwan Kraków Kancelaria Rachunkowa AGRA Agnieszka Radwan - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.plKancelaria Rachunkowa AGRA - NASZ ZESPÓŁ

                         KANCELARIA RACHUNKOWA AGRA

mgr Agnieszka Radwan

Właściciel biura

Główna księgowa w spółkach prawa handlowego
Certyfikat nr 15216/2006
Specjalista d.s. podatków
Specjalista d.s. kadr, płac i ubezpieczeń

   Swoją przygodę z księgowością i podatkami rozpoczęłam w 1997 r.
   W Polsce wtedy tak naprawdę wszystko się zaczynało. Ustawy o podatkach dochodowych powstały zaledwie kilka lat wcześniej. Ustawa o podatku od osób fizycznych w 1991 r., a od osób prawnych w 1992. Pierwsza ustawa o podatku VAT powstała w roku 1993. Również ustawa o rachunkowości miała swój debiut w 1994 a Ordynacja Podatkowa to 1997 r. Z kolei rok 1999 to rewolucyjne zmiany w ubezpieczeniach.

   Osoby pracujące już wówczas w działach księgowo-płacowych spółek były niejednokrotnie przerażone ilością zmian jakie wprowadzone zostały w wyniku transformacji gospodarczej. W odróżnieniu ode mnie. Jako młoda osoba, przyjęłam te zagadnienia jako coś normalnego, co musi funkcjonować.

   I tak moja przygoda z księgowością, podatkami, kadrami-płacami trwa już... ponad 20 lat :)
   W 2006 roku uzyskałam licencję Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, podejmując się jednocześnie prowadzenia spraw księgowych i kadrowo-płacowych w kilku firmach. W 2013 r. zrezygnowałam z pracy na etat by otworzyć własną działalność.
Praca w tej branży daje mi wiele satysfakcji.

   Moje motto: Nie ma rzeczy, której nie można by zdo­być wyt­rwałą pracą i pil­nym sta­raniem.mgr Beata Łączyńska

Dyplomowana księgowa
Specjalista d.s. kadr i płac
lic. Anna Wielec

Asystent d.s. księgowych
mgr Michał Lachowicz

Księgowy
Copyright Kancelaria Rachunkowa AGRA