KANCELARIA RACHUNKOWA AGRA
                                                Twoja księgowość i podatki

Tutaj wpisz swój tekst...
     Lekarz (także fizjoterapeuta, psychoterapeuta) pracujący na umowę cywilno-prawną bądź prowadzący prywatną praktykę lekarską staje przed takimi samymi problemami jak każdy inny przedsiębiorca.
     Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania księgowe specjalnie opracowane dla branży medycznej.
     
Małej firmie nie opłaca się tworzyć własnych struktur księgowych. Za stosunkowo niską cenę przedsiębiorca kupuje dobrą usługę, za której skutki odpowiedzialność ponosi wykonawca.
     Biuro odciąża klientów od wszelkich spraw związanych z dokumentacją: prowadzi księgowość, wypełnia deklaracje, składa je w odpowiednich instytucjach.
     Mając odpowiednie upoważnienia, firma rachunkowa reprezentuje swoich klientów przed urzędami. To dotyczy również prowadzonych kontroli podatkowych, które odbywają się w miejscu przechowywania dokumentów, czyli w biurze, a nie w gabinecie.   
     Licencjonowana firma odpowiada za swoje usługi i jej jakość. Dzięki takim rozwiązaniom można oszczędzić przynajmniej półtora do dwóch etatów.
     Każdorazowo usługa jest wyceniana indywidualnie, ale generalnie zależy od rodzaju i ilości np. przepływających przez firmę faktur zakupu i sprzedaży oraz zatrudnionych osób. W przypadku gabinetów lekarskich, przy uproszczonej księgowości (podatkowa księga przychodów i rozchodów) nie są to duże kwoty, a korzyści ogromne.

     Nasze biuro jest szczególnie przygotowane do obsługi średnich i dużych podmiotów leczniczych, głównie w formie spółek, w tym prowadzących pełną księgowość. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w tym zakresie.
     W ramach naszych kompleksowych usług oferujemy prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i rozliczeń w tym zakresie.


     Pojawiła się też nowa tendencja wśród klientów biur rachunkowych, czemu również wychodzimy na przeciw. Rośnie liczba małych i średnich placówek medycznych zainteresowanych prowadzeniem księgowości, kadr i płac, w tym online. To rozwiązanie pozwala elektronicznie przesyłać faktury i sprawdzać na bieżąco rozliczenia, przeglądać księgi rachunkowe. Wystarczy komputer i dostęp do internetu.
     Jeżeli zaś chodzi o lokalizację klientów, korzystamy z usług firm kurierskich oraz wspomagamy się specjalnymi programami pozwalającymi przesyłać dokumenty drogą elektroniczną. Oszczędności są oczywiste, zarówno pod względem finansowym, jak i czasowym.

Copyright Kancelaria Rachunkowa AGRA